Ogłoszenie

Witamy. Zapraszamy do naszego forum, w którym możecie pisać o różnych ciekawych rzeczach. Forum możecie się dzielić swoim doświadczeniem i przeżyciem.

#1 2011-06-20 13:50:11

 Bakuś

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-17
Posty: 10
Punktów :   

maxf1.com

Cześć chciałbym opisać wam kolejną grę a jest nią  gra przeglądarkową  która nazywa się maxf1.com jest to gra wyścigowa w której ścigamy się z innymi.W tej oto grze jest przydział do lig.W zależności od umiejętności jesteśmy przydzieleni do danej ligi, a ligi w tej grze są od zerowej w której znajdujemy się na początku sezonu do ligi 4.3.Aby mieć wyższą  ligę niż zerową należy przejechać 30 okrążeń.
Na początku sezonu dostajemy pieniądze które możemy wydać na ulepszenie bolidu lub na ulepszenie ekipy.
Jest też możliwość dostania sponsora ale trzeba wtedy z nim negocjować.Negocjacje polegają na tym że sponsor wysyła nam pytania, które dotyczą gry.Jeżeli odpowiemy prawidłowo to dostajemy kolejny poziom negocjacji a jeżeli źle to poziom negocjacji może się zmniejszyć lub zostać całkowicie zahamowany.Sezon składa się z treningu na którym ćwiczymy jazdę kwalifikacji za które dostajemy pieniądze i wyścigu za który też dostajemy pieniądze.W okresie przerwy sezonowej  jest bolid testowy który ma wszystko na maksa.Serdecznie polecam tą grę.

Offline

 

#2 2011-06-20 13:51:42

 DARKO

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 56
Punktów :   10 

Re: maxf1.com

ja też polecam tę grę jest super zwłaszcza że w tej grze jestem weteranem


Przy okazji jak max będzie was troszę nudzić to polecam również f1gra.pl nie ma dużej różnicy w tych dwóch grach dużych ale jeśli jesteś amatorem to gra może okazać się lepsza.

Offline

 

#3 2011-06-28 12:15:00

 CIVIX_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: maxf1.com

Kogo najbardziej cenisz na maxie , i za co

Offline

 

#4 2011-06-28 12:25:58

 DARKO

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 56
Punktów :   10 

Re: maxf1.com

Prze de wszystkim najbardziej cenie Rojka za walkę i motywację w grze. Jestem pewny że gdyby nie on to ja bym taki dobry bym nie był.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akwalomza.pun.pl www.ultrasforum.pun.pl www.gumed.pun.pl www.16pdharbor.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl