Ogłoszenie

Witamy. Zapraszamy do naszego forum, w którym możecie pisać o różnych ciekawych rzeczach. Forum możecie się dzielić swoim doświadczeniem i przeżyciem.

#1 2011-08-09 00:51:51

 Rojek

Moderator

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 23
Punktów :   

Jak wam mijają wakację?

Postanowiłem coś napisać bo cisza tu na forum, a piszcie czy wam się podobają czy też nie tegoroczne wakacje no i itp.


Drzemie we mnie moc

Offline

 

#2 2011-08-13 19:41:46

 DARKO

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 56
Punktów :   10 

Re: Jak wam mijają wakację?

no ja powiem szerze że nie jestem zadowolony z wakacji w końcu nigdzie nie wyjeżdżam.

Offline

 

#3 2011-08-31 22:55:41

 Rojek

Moderator

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jak wam mijają wakację?

To ja postaram się o podsumowanie wakacji poprzez mój spędzony czas. Po pierwsze, jeżeli miałbym oceniać te wakacje w skali od 1 do 5, dałbym 3,5 dlatego że większość wakacji była nudna przez to, że spędzało się z rodziną czy to w domu czy w pobliskiej działce na grillu oczywiście to nie przynosiło mi frajdy, bo taki rodzinny grill po prostu mnie nudzi, bo było ich zbyt wiele, jeżeli bym miał dać ocenę za to, to bym dał maksymalnie 1,5 lecz jest wyższa, bo zdarzały się i weekendy, które mnie satysfakcjonowały, co robiłem na nich to już prywatna sprawa przez to mógłbym dać nawet 4,5 pkt. no to średnią narazie jest, 3 ale jest jeszcze jedna rzecz która mnie, jako tako zadowalała to że mogłem sobie popracować zamiast siedzieć całymi dniami na czterech literach przez to dam kolejne 4,5. I dlatego moja ocena to 3,5


Drzemie we mnie moc

Offline

 

#4 2012-07-11 13:45:50

 Rojek

Moderator

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jak wam mijają wakację?

No i kolejne wakcje nam się pojawiły. U mnie czas jak narazie szybko mija, gdyż nie mam aktualnie stałych zajęć w dzień. W nocy już mój tryb nabiera rozpędu i tak mija mi dzień

Edit (01.09.2012): No i kończą nam się kolejne wakacje które okazały się dosyć imprezowe z mojej strony. Najpierw wesele, ledwo wróciłem z wesela od razu pojechałem na Soundtropolis no i ostatnia impreza to Summer house music.

Ostatnio edytowany przez Rojek (2012-09-01 10:34:27)


Drzemie we mnie moc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifka.pun.pl www.komurka.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.zslia.pun.pl www.harys.pun.pl